چگونه از گالری گوشیمون محافظت کنیم؟

آموزشی

در این مطلب میخوانیم

همه ما به حفظ حریم شخصیمون اهمیت زیادی می‌دیم, یکی از مسائلی که توسط گوشی هوشمند می‌تونه حریم…

همه ما به حفظ حریم شخصیمون اهمیت زیادی می‌دیم, یکی از مسائلی که توسط گوشی هوشمند می‌تونه حریم شخصی ما رو پایمال کنه مستقیماً مربوط به گالری گوشیمون میشه.

تصور کنید گوشیت رو برای دقایقی به دوست، همکار یا کودکی برای بازی می‌دی و اون شخص گاهاً بدون اراده و خواست قبلی وارد گالری گوشی شما میشه و خیلی راحت به عکس و فیلم‌های شخصی شما دسترسی پیدا می‌کنه.

اما چطوری می‌تونیم عکس‌های شخصی‌مون رو مخفی کنیم؟

اگر قبلاً این اتفاق برات افتاده و به دنبال راه حلی قطعی براش هستی و یا دوست نداری در آینده این اتفاق برات بیفته، می‌تونی با استفاده از قابلیت “گالری مخفی” چفتک گالری گوشی و فایلها شخصی اون رو مخفی کنی.

چفتک برای محافظت از گالری گوشی شما سرویس ویژه ای در نظر گرفته که به راحتی، خیالت رو از امنیت فایلهای تصویری و ویدیوییت راحت می‌کنه.

پنهان کردن فایل‌های های شخصیت اعم از ویدئو و عکس کار بسیار راحتیه، فقط کافیه از گزینه گالری مخقی چفتک وارد تب مربوطه بشی و بعد از دادن دسترسی های لازم و کامل کردن مراحل، هر عکس و فیلمی رو که مد نظرت هست پنهان کنی.

با این کار فایل‌هات از گالری عمومی و اصلی گوشیت به گالری مخفی گوشیت منتقل میشه و اینطوری فقط خودت با دادن رمزی که در حین فعال سازی گالری مخفی به برنامه دادی، می‌تونی ببینیشون.

خوبیه این قابلیت اینه که شما می‌تونی همه جزییات سرویس رو طبق نیازت مدیریت کنی برای مثال می‌تونی عکس یا ویدیوت رو بدون اینکه به گالری عمومی منتقلش کنی یعنی از داخل گالری مخفیت به اشتراک بذاری و یا هر زمان که خواستی می‌تونی مجدداً فایل‌های مخفی شده تو گالری مخفیت رو به گالری عمومی گوشیت برگردونی.

راهنمای فعال سازی “گالری مخفی” داخل سایت هست و شما می‌تونی با مراجعه به اون تمام مراحل رو به صورت گام به گام انجام بدی و امنیت گالریت رو برای همیشه تضمین کنی.

مطالب مشابه همه موارد

با گوشی یاب چفتک، دزد گوشیتو غافلگیر کن! آموزشی

با گوشی یاب چفتک، دزد گوشیتو غافلگیر کن!

متاسفانه سرقت تلفن همراه اتفاقیه که در همه جای دنیا میافته و همه ما به نوعی ترس دزدیده…

بررسی برنامه چفتک اخبار

بررسی برنامه چفتک

تو این مقاله می خوام اپلیکیشن چفتک رو بهتون معرفی کنم. همونطوری که از اسمش پیداست، این برنامه…

ماشین حساب چفتک آموزشی

ماشین حساب چفتک

ماشین‌حساب چفتک یکی از جالب‌ترین قابلیت‌های چفتک که دو کار مهم روهمزمان انجام میده. یکی از مزیت‌های ماشین…

مرورگر مخفی چیست؟ اخبار

مرورگر مخفی چیست؟

اکثر ما ساعاتی از روز را به جستجو کردن درسایت های مختلف و… میگذرانیم که گاهی دوست نداریم…