بررسی برنامه چفتک

در این مطلب میخوانیم

تو این مقاله می خوام اپلیکیشن چفتک رو بهت معرفی کنم. همونطوری که از اسمش پیداست، این برنامه…

تو این مقاله می خوام اپلیکیشن چفتک رو بهت معرفی کنم. همونطوری که از اسمش پیداست، این برنامه کمکت می‌کنه تا از حریم شخصی گوشیت محافظت کنی و اجازه ندی دیگران توی گوشیت کنجکاوی کنن!

رابط و تجربه کاربری

طراحی رابط کاربری این اپلیکیشن با دقت و رعایت تمامی اصول طراحی انجام شده و باعث میشه تا کاربر بتونه به سادگی و بدون پیچیدگی با این اپلیکیشن کار کنه.گالری مخفی

گالری تصاویر یکی از شخصی ترین قسمت های گوشیِ که هیچ کس دوست نداره غریبه ای بهش دسترسی داشته باشه. چفتک یه راه مطمئن و سریع برای مخفی کردن گالری گوشی بهت نشون میده.

تنها کاری که باید بکنی اینه که به “گالری مخفی” گوشیت بری و هرعکس و فیلمی که میخوای رو مخفی کنی. عکس ها در قسمت “گالری مخفی” در همین صفحه نشون داده می‌شن و هر وقت که دوست داشتی میتونی دوباره اونها رو به گالری عمومیت برگردونی.

یکی از مزیت‌های “گالری مخفی” اینه که میتونی عکسات رو جداگانه پوشه بندی کنی تا بعداً بتونی راحت تر و سریع تر پیداشون کنی.

حتی میتونی از طریق دوربین گوشیت عکس بگیری و از همونجا مخفیش کنی، نگران به اشتراک گذاری عکسهاتم نباش چون به راحتی میتونی این کارو انجام بدی.قفل برنامه‌ها

شاید بعضی از اطرافیانت از روی عادت یا کنجکاوی بخوان گوشیتو چک کنن!

تو این مورد هم میتونی به چفتک اعتماد کنی. با ورود به قسمت “قفل برنامه ها” میتونی همه اپلیکیشن هایی که روی گوشیت نصب کردی رو ببینی و هرکدومو که خواستی قفل کنی. اینجوری موقع باز کزدن برنامه یه صفحه برات باز میشه که با وارد کردن رمز ورود میتونی وارد اپلیکیشن بشی.

فیلترهای مختلف (پراهمیت، سیستمی، شخصی) تو این قسمت دیده میشن که بهت کمک میکنن تا اپلیکیشن مورد نظرت رو راحت تر پیدا کنی، برای بالابردن سرعتت می تونی از قابلیت جستجو هم استفاده کنی.


 

مرورگر مخفی

اگر برات مهم که تاریخچه وب گردی هات مخفی بمونه و‌ کسی نتونه از‌‌ اون مطلع بشه میتونی از “مرورگر مخفی” کمک بگیری. “مرورگرمخفی” یه قابلیت خیلی کاربردیه. همه امکانات پیشرفته مثل بوکمارک کردن، مشاهده تاریخچه و تنظیمات پیشرفته که در همه مرورگرها وجو داره، در چفتک هم وجود داره.


تنظیمات پیشرفته

سه تا گزینه برای انتخاب نوع قفل برنامت داری که میتونی هرکدومو که میخوای انتخاب کنی.

  • قفل الگو
  • قفل اثر انگشت
  • قفل پین

با استفاده ازقابلیت ذخیره نیرو، مصرف باتری گوشیت بهینه میشه.

امکان “افزودن به سرپرست” هم یه امکان خوبه که با استفاده از اون میشه جلو افرادی که به هر دلیلی میخوان برنامه شما روحذف کنن بگیری.

یکی دیگه از تنظیمات پیشرفته این اپلیکیشن تغییر آیکون برنامست بطوریکه افراد غریبه متوجه کاربرد برنامه نمی شن؛ برای مثال میتونی آیکون را مخفی کنی یا صفحه قفل برنامه رو به ماشین حساب تغییر بدی.


تمامی این تنظیمات برای بالابردن امنیت این برنامه طراحی شده و بنا به نیاز شخصی میتونی ازهر کدوم از قابلیت هایی که می خوای استفاده کنی.

 

هشتک ها

مطالب مشابه همه موارد

مطلب سوم برای بلاگ آموزشی

مطلب سوم برای بلاگ

در سال گذشته، هم‌زمان با نوسانات قیمت ارز و روند صعودی نرخ خدمات داخلی و افزایش هزینه‌های سربار،…

اطلاعیه ثبت نام چفتک آموزشی

اطلاعیه ثبت نام چفتک

در سال گذشته، هم‌زمان با نوسانات قیمت ارز و روند صعودی نرخ خدمات داخلی و افزایش هزینه‌های سربار،…

رونمایی از پنل و سایت جدید چفتک اخبار

رونمایی از پنل و سایت جدید چفتک

در سال گذشته، هم‌زمان با نوسانات قیمت ارز و روند صعودی نرخ خدمات داخلی و افزایش هزینه‌های سربار،…

در تبادل نظر این مطلب شرکت کنید! ثبت نظر