بررسی برنامه چفتک

اخبار

در این مطلب میخوانیم

تو این مقاله می خوام اپلیکیشن چفتک رو بهتون معرفی کنم. همونطوری که از اسمش پیداست، این برنامه…

تو این مقاله می خوام اپلیکیشن چفتک رو بهتون معرفی کنم. همونطوری که از اسمش پیداست، این برنامه کمکت می‌کنه تا از حریم شخصی گوشیت محافظت کنی و اجازه ندی دیگران توی گوشیت کنجکاوی کنن!

رابط و تجربه کاربری

طراحی رابط کاربری این اپلیکیشن با دقت و رعایت تمامی اصول طراحی انجام شده و باعث میشه تا کاربر بتونه به سادگی و بدون پیچیدگی با این اپلیکیشن کار کنه.گالری مخفی

گالری تصاویر یکی از شخصی ترین قسمت های گوشیِ که هیچ کس دوست نداره غریبه ای بهش دسترسی داشته باشه. چفتک یه راه مطمئن و سریع برای مخفی کردن گالری گوشی بهت نشون میده.

تنها کاری که باید بکنی اینه که به “گالری مخفی” گوشیت بری و هرعکس و فیلمی که میخوای رو مخفی کنی. عکس ها در قسمت “گالری مخفی” در همین صفحه نشون داده می‌شن و هر وقت که دوست داشتی میتونی دوباره اونها رو به گالری عمومیت برگردونی.

یکی از مزیت‌های “گالری مخفی” اینه که میتونی عکسات رو جداگانه پوشه بندی کنی تا بعداً بتونی راحت تر و سریع تر پیداشون کنی.

حتی میتونی از طریق دوربین گوشیت عکس بگیری و از همونجا مخفیش کنی، نگران به اشتراک گذاری عکسات هم نباش چون به راحتی میتونی این کارو انجام بدی.قفل برنامه‌ها

شاید بعضی از اطرافیانت از روی عادت یا کنجکاوی بخوان گوشیتو چک کنن!

تو این مورد هم میتونی به چفتک اعتماد کنی. با ورود به قسمت “قفل برنامه ها” میتونی همه اپلیکیشن هایی که روی گوشیت نصب کردی رو ببینی و هرکدومو که خواستی قفل کنی. اینجوری موقع باز کردن برنامه یک صفحه برات باز میشه که با وارد کردن رمز ورود میتونی وارد اپلیکیشن بشی.

فیلترهای مختلف (پراهمیت، سیستمی، شخصی) تو این قسمت دیده میشن که بهت کمک میکنن تا اپلیکیشن مورد نظرت رو راحت تر پیدا کنی، برای بالابردن سرعتت میتونی از قابلیت جستجو هم استفاده کنی.


 

مرورگر مخفی

اگر برات مهم که تاریخچه وب گردی هات مخفی بمونه و‌ کسی نتونه از‌‌ اون مطلع بشه میتونی از “مرورگر مخفی” کمک بگیری. “مرورگرمخفی” یه قابلیت خیلی کاربردیه. همه امکانات پیشرفته مثل بوکمارک کردن، مشاهده تاریخچه و تنظیمات پیشرفته که در همه مرورگرها وجو داره، در چفتک هم وجود داره.


تنظیمات پیشرفته

سه تا گزینه برای انتخاب نوع قفل برنامت داری که میتونی هرکدومو که میخوای انتخاب کنی.

  • قفل الگو
  • قفل اثر انگشت
  • قفل پین

با استفاده ازقابلیت ذخیره نیرو، مصرف باتری گوشیت بهینه میشه.

امکان “افزودن به سرپرست” هم یه امکان خوبه که با استفاده از اون میشه جلو افرادی که به هر دلیلی میخوان برنامه شما روحذف کنن بگیری.

یکی دیگه از تنظیمات پیشرفته این اپلیکیشن تغییر آیکون برنامست بطوریکه افراد غریبه متوجه کاربرد برنامه نمی شن؛ برای مثال میتونی آیکون را مخفی کنی یا صفحه قفل برنامه رو به ماشین حساب تغییر بدی.


تمامی این تنظیمات برای بالابردن امنیت این برنامه طراحی شده و بنا به نیاز شخصی میتونی ازهر کدوم از قابلیت هایی که می خوای استفاده کنی.

 

مطالب مشابه همه موارد

دزدگیر چفتک اخبار

دزدگیر چفتک

دزدگیر جدیدترین قابلیت چفتک. این قابلیت دسترسی بی حد و مرزی بهت میده و باعث میشه بتونی بدون…

ماشین حساب چفتک آموزشی

ماشین حساب چفتک

ماشین‌حساب چفتک یکی از جالب‌ترین قابلیت‌های چفتک که دو کار مهم روهمزمان انجام میده. یکی از مزیت‌های ماشین…

فرمت کردن گوشی از راه دور! اخبار

فرمت کردن گوشی از راه دور!

قابلیت مهم و کاربردی که چفتک طراحی کرده فرمت خودکار گوشی هست با فعال کردن فرمت گوشی ابتدا…

قفل برنامه اخبار

قفل برنامه

اگر نگاه دقیقی به اپلیکیشن‌های توی گوشیمون بندازیم خیلی سریع متوجه می‌شیم برنامه هایی داریم که اطلاعات مهمی…

با گوشی یاب چفتک، دزد گوشیتو غافلگیر کن! آموزشی

با گوشی یاب چفتک، دزد گوشیتو غافلگیر کن!

متاسفانه سرقت تلفن همراه اتفاقیه که در همه جای دنیا میافته و همه ما به نوعی ترس دزدیده…

قابلیت جذاب فضول گیر اخبار

قابلیت جذاب فضول گیر

در نسخه جدید اپلیکیشن چفتک قابلیت جذاب و کاربردی اضافه شده، به اسم فضول گیر نسخه ی جدید…

در تبادل نظر این مطلب شرکت کنید! ثبت نظر