دزدگیر چفتک

اخبار

در این مطلب میخوانیم

دزدگیر جدیدترین قابلیت چفتک. این قابلیت دسترسی بی حد و مرزی بهت میده و باعث میشه بتونی بدون…

دزدگیر جدیدترین قابلیت چفتک. این قابلیت دسترسی بی حد و مرزی بهت میده و باعث میشه بتونی بدون حتی لمس موبایلت فرمان‌های ضروری را بهش بدی و مدیریتش کنی.

مثلاً اگر تلفن همراهت دزدیده بشه، می‌تونی تنها با ارسال یه اس‌ام‌اس از موقعیت گوشیت مطلع بشی تا قبل ازینکه خیلی دیر بشه در کوتاه‌ترین زمان ممکن گوشیت رو پیدا کنی. و یا حتی از راه دور اون رو قفل یا فرمت کنی، یا بهتر ازاون با یه اس‌ام‌اس آژیر گوشیت رو به صدا دربیاری و باعث گیرافتادن دزدها یا آدم‌های کنجکاو اطرافت بشی!

دزدگر چفتک قابلیت‌های کاربردی زیادی داره که فقط کافیه 3دقیقه زمان بذاری تا همشون رو خیلی سریع برات توضیح بدم تااهمیت فعال کردن ایی سرویس‌ نجات بخش رو بهتر درک کنی.

 

آژیر خودکار

همونطور که قبلاً هم اشاره شد، آژیر خودکار یه قابلیت پرکاربرد برای وقتی که توی یه جمع یا توی خونه گوشیت رو گم می‌کنی یا حتی وقتی گوشیت دزدیده میشه. با فعال کردن این قابلیت هرجا و هر زمان که خواستی می‌تونی آژیر بلند گوشیت رو به صدا در بیاری. این کار به راحتی از طریق فرستادن کلمه‌ای مشخص (از شماره تلفنی معین یا هر شماره تلفنی) که قبلاً موقع فعال‌سازی وارد کردی انجام میشه.

نگران فعال سازیش نباش چون فیلم کامل مراحل فعال‌سازیش رو می‌تونی از توی سایت ببینی و خیلی راحت فعالش کنی.

 

تماس خودکار

تماس خودکار یه قابلیت جالبه که می‌تونه خیلی جاها به دردت بخوره. شما می‌تونی با یه اس‌ام‌اس به گوشیت دستور بدی تا به شماره‌ای که حین فعال سازی این قابلیت براش تعریف کردی زنگ بزنه. اگر شماره‌ای ثبت نکرده باشی به هر شماره‌ای که کلمه رمز از اون فرستاده بشه، زنگ می‌زنه.

این عملکرد جالب از طریق فرستادن کلمه رمزی که شما برای چفتک تعیین کردی اتفاق میفته و این کلمه رمز رو می‌تونی از یک شماره خاص یا همه شماره‌ها ارسال کنی.

اصلاً نگران این تنظیمات نباش، فیلم و تصویر مرحله به مرحلش توی سایت هست که بر اساس اون می‌تونی در کمترین زمان این قابلیت رو فعال کنی.

 

قفل خودکار

با استفاده ازاین سرویس هر زمان که اراده کنی، می‌تونی از طریق اس‌ام‌اس گوشیت رو قفل کنی. این سیستم از راه ارسال کلمه‌ مشخصی که شما برای برنامه تعریف کردی فعال میشه این کلمه رو می‌تونی از شماره‌ای مشخص یا ازهمه شماره‌ها ارسال کنی. در قسمت تنظیمات میشه همه این جزییات رو به دلخواه تغییر داد.

 

فرمت خودکار

فرمت خودکار یکی دیگه از قابلیت‌های جدید برنامه چفتک و وقتی که گوشیت به سرقت میره می‌تونه خیلی به دردت بخوره فقط کافیه از طریق ارسال یه کلمه خاص از یه شماره مشخص که خودت قبلاً تعریف کردی گوشیت رو هر زمان که خواستی فرمت کنی.

تمام این جزییات رو می‌تونی موقع فعال‌سازی مشخص کنی.

دراستفاده از این قابلیت خیلی مراقب باش چون با فرمت کردن گوشی همه اطلاعاتت پاک میشه و این فرآیند غیرقابل بازگشته !

 

گوشی یاب

گوشی یاب یه قابلیت خیلی خیلی مفید و کاربردی برای پیدا کردن گوشیت وقتی که به سرقت میره و می‌خوای خیلی سریع قبل ازینکه خیلی دیر بشه پیداش کنی. با ارسال کلمه ای مشخص از شماره‌ای مشخص که شما قبلاً برای برنامه تعریف کردی لوکیشن گوشی به همون خطی که اس‌ام‌اس ازش اومده ارسال میشه و شما می‌تونی گوشیت رو فقط با یه اس‌ام‌اس پیدا کنی.

 

 محافظ تکان دادن

محافظ تکان دادن یه قابلیت جالب برای گرفتن مچ آدم‌های کنجکاو!

حتماً برات پیش اومده که تو جاهای مثل مهمونی یا محیط کار نگران آدم‌های کنجکاو یا بچه‌های بازیگوش بودی و مدام نگران بودی که مبادا کسی بره سراغ گوشیت و برش داره !

چفتک قابلیت آژیر خودکار رو برای همین وقت‌ها گذاشته !

وقتی این قابلیت فعال باشه گوشیت با هر تکونی آژیر می‌کشه و فقط ازطریق رمزی یا الگویی که شما موقع فعال سازی براش تعریف کردی غیرفعال میشه. شما حتی می‌تونید مشخص کنید با چه میزان حرکت، آژیر شروع به کار کنه.

 

محافظ شارژر

میزان اهمیت این قابلیت رو وقتی متوجه می‌شی که تو یه مکان عمومی و شلوغ شارژ گوشیت در حال تموم شدن باشه! اگراین قابلیت موقع زدن گوشی به شارژ فعال باشه دیگه نگران کشیده شدن گوشیت از شارژ و یا بدتر از اون، سرقتش نیستی چون اگر کابل شارژ جدا بشه گوشی شروع به آژیرکشیدن می‌کنه و به جز خودت کسی نمی‌تونه اون رو متوقف کنه. اینجوری با خیال راحت می‌تونی گوشیت رو در مکان‌های عمومی به شارژ بزنی.

 

هر کدوم از این قابلیت های فوق العاده رو که خواستی، می‌تونی با رفتن به تنظیمات مربوطش فعال کنی. راهنمای فعال‌سازی قدم به قدم این سرویس‌ها هم وجود داره؛ هم به صورت فایل تصویری و هم به صورت فیلم آموزشی.

تمام جزییاتی رو که توی متن بهش اشاره شد طبق نظر شما قابل تنظیم هست و همه چی طبق نظر و سلیقه شما انجام میشه تنها چیزی که خیلی اهمیت داره اینه که برای عملکرد صحیح و کامل این قابلیت‌‌ها باید تمامی دسترسی‌های خواسته شده رو به برنامه بدید تا چفتک بتونه به خوبی کارشو بکنه.

پس بدون نگرانی به تب دزدگیر چفتک برید و از امکانات جدید برنامه چفتک استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مشابه همه موارد

چطور بک آپ بگیریم!؟ اخبار

چطور بک آپ بگیریم!؟

یک قابلیت مهم دیگه ای که به چفتک اضافه شده بک آپ گرفتن یا به زبان عامیانه پشتیبان…

گوشی یاب رو فعال کن، دزد گوشیت رو پیداکن اخبار

گوشی یاب رو فعال کن، دزد گوشیت رو پیداکن

  متاسفانه سرقت تلفن همراه اتفاقیه که در همه جای دنیا میفته و همه ما به نوعی ترس…

قابلیت جذاب فضول گیر اخبار

قابلیت جذاب فضول گیر

در نسخه جدید اپلیکیشن چفتک قابلیت جذاب و کاربردی اضافه شده، به اسم فضول گیر نسخه ی جدید…

با گوشی یاب چفتک، دزد گوشیتو غافلگیر کن! آموزشی

با گوشی یاب چفتک، دزد گوشیتو غافلگیر کن!

متاسفانه سرقت تلفن همراه اتفاقیه که در همه جای دنیا میافته و همه ما به نوعی ترس دزدیده…

قفل برنامه اخبار

قفل برنامه

اگر نگاه دقیقی به اپلیکیشن‌های توی گوشیمون بندازیم خیلی سریع متوجه می‌شیم برنامه هایی داریم که اطلاعات مهمی…

ماشین حساب چفتک آموزشی

ماشین حساب چفتک

ماشین‌حساب چفتک یکی از جالب‌ترین قابلیت‌های چفتک که دو کار مهم روهمزمان انجام میده. یکی از مزیت‌های ماشین…